MÖBLER / Bord / Skrivbord 3743486
nr 374 3486
Skrivbord
1890-tal, längd: 103, djup: 53, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 5 september 2005
700 kr